Futbal

Futbal v obci má najväčšiu popularitu. OFK Drahovce má v súčasnosti zapísané 4 mužstvá v Oblastnom futbalovom zväze Trnava. V súťažnom ročníku 2017/2018 má vlastné áčko a prípravku. Dorast a žiaci sú spojení so susednými Madunicami. Viac info nájdete na stránke www.ofkdrahovce.sk.

Hokejbal

Hokejbal je v Drahovciach najmladší šport. Koncom roka 2014 sa postavilo v obci hokejbalové ihrisko. Záujem o tento šport v obci bol taký, že 8. februára 2015 začala svojimi prvými zápasmi Drahovská hokejbalová liga, do ktorej sa zaregistrovalo 8 tímov. V roku 2016 sa začal hrať oficiálny prvý ročník, v ktorom sa zaregistrovalo šesť tímov. Viac info nájdete na stránke www.dhbl.sk.

Stolný tenis

Každý rok sa v našej obci koná v telocvični základnej školy Stolnotenisový turnaj o pohár starostu obce. Tento rok to bol už 9. ročník a konal sa v nedeľu 23. apríla 2017.

Drahovská desiatka

Obec organizuje cestný beh Drahovská desiatka, ktorý má bohatú históriu. Beh na 10 km si prídu odbehnúť bežci zo širokého okolia. V tomto roku to bol už jubilejný 40. ročník a konal sa v nedeľu 17. septembra 2017. Viac info vrátane výsledkov z posledných pretekov nájdete TU.