Poslanci obecného zastupiteľstva, volebné obdobie 2022-2026

Martin Majtán

Martin Majtán

Stranícka príslušnosť: nezávislý, 798 hlasov

Povolanie: SZČO

Tel.:
0910 193 602
E–mail:
martinmajtan@obecdrahovce.sk

Ing. Denis Kristek

Ing. Denis Kristek

Stranícka príslušnosť: nezávislý, 525 hlasov

Povolanie: projektový manažér

Tel.:
0907 151 108
E–mail:
deniskristek@obecdrahovce.sk

Michal Bednár - zástupca starostu

Michal Bednár - zástupca starostu

Stranícka príslušnosť: nezávislý, 507 hlasov

Povolanie: fotograf

Tel.:
0944 494 449
E–mail:
michalbednar@obecdrahovce.sk

Juraj Surový

Juraj Surový

Stranícka príslušnosť: Strana obcí a miest – SOM SLOVENSKO, 505 hlasov

Povolanie: regionálny riaditeľ

Tel.:
0903 870 164
E–mail:
jurajsurovy@obecdrahovce.sk

Ivan Nitka

Stranícka príslušnosť: nezávislý, 491 hlasov

Povolanie: rušňový dispečer

Tel.:
0903 456 526
E–mail:
ivannitka@obecdrahovce.sk

Martin Horúcka

Stranícka príslušnosť: nezávislý, 461 hlasov

Povolanie: živnostník

Tel.:
0918 424 468
E–mail:
martinhorucka@obecdrahovce.sk

Ing. Róbert Dzuro

Stranícka príslušnosť: nezávislý, 446 hlasov

Povolanie: ekonóm

Tel.:
0907 488 970
E–mail:
robertdzuro@obecdrahovce.sk

Rastislav Rusnák

Stranícka príslušnosť: nezávislý, 412 hlasov

Povolanie: koordinátor

Tel.:
0903 628 613
E–mail:
rastislavrusnak@obecdrahovce.sk

Ing. Peter Spišák

Stranícka príslušnosť: Sloboda a Solidarita, 374 hlasov

Povolanie: vedúci skupiny inžinierov

Tel.:
0948 409 800
E–mail:
peterspisak@obecdrahovce.sk

  • Obecné zastupiteľstvo - archív

    Volebné obdobie 2018-2022
    Zástupca starostu: Denis Kristek; Poslanci: Michal Bednár, Ing. Róbert Dzuro, Ľubica Chudá, Martin Majtán, Peter Marek, Ing. Peter Spišák, Juraj Surový, Jozef Vasi

    Volebné obdobie 2014-2018
    Zástupca starostu: Miroslav Ledecký; Poslanci: Michal Bednár, Mária Janíková, Zuzana Komárková, Martin Majtán, Peter Michálek, Juraj Surový, Rudolf Urban, Jozef Vasi

    Volebné obdobie 2010-2014
    Zástupca starostu: Miroslav Ledecký; Poslanci: Jozef Maceka, Martin Majtán, Juraj Surový, Ing. Patrik Rapavý, Michal Bednár, Ivan Gajar, Jozef Varačka, Mgr. Jana Lajchová (vzdala sa mandátu 23.6.2014), Rudolf Urban (od 3.7.2014)

    Volebné obdobie 2006-2010
    Zástupca starostu: JUDr. Jozef Šoka; Poslanci: Stanislav Bednár, Jozef Brezovský, Mgr. Jana Lajchová, Jozef Maceka, Ing. Patrik Rapavý, Juraj Surový, Jozef Varačka a Milan Zurek

    Volebné obdobie 2002-2006
    Zástupca starostu: Stanislav Bednár; Poslanci: Jozef Brezovský, Vladimír Dzuro, Erich Hnilka, Ľubica Chudá, Ing. Karol Karaba, Jozef Maceka, Ing. Patrik Rapavý, Jozef Vasi a Stanislav Bednár

    Volebné obdobie 1998-2002
    Zástupca starostu: Anna Beňová; Poslanci: Stanislav Bednár, Mária Bucková, Ing. Karol Karaba, Vladimír Dzuro, Ľubica Chudá, Ivan Gajar, Jozef Vasi, MUDr. Michal Tutko, Milan Dzuro, Anna Beňová, Erich Hnilka, Mária Herchlová, Ing. Ján Turan, Jozef Maceka a Tatiana Chudá

    Volebné obdobie 1994-1998
    Zástupca starostu: Ing. Ľubica Holecová; Poslanci: Stanislav Bednár, Mária Bucková, Vladimír Čurila, Ivan Gajar, Mária Hanicová, Ing. Ľubica Holecová, Emil Karaba, Ing. Karol Karaba, Daniela Lajchová, Michal Rapavý, Viera Rusnáková, Peter Rusnák, Kamil Bednár, Anna Beňová, Erich Hnilka, Jaromír Kosa, Róbert Lajcha, Jozef Maceka, Štefánia Michaleková, Jozef Pavlov, Teodor Rybárik, Jozef Rusnák a Ing. Ján Turan

    Volebné obdobie 1990-1994
    Zástupca starostu: Ján Doktor; Poslanci: Damián Gažo, Rudolf Doktor, Vladimír Dzuro, Štefánia Michaleková, Vladimír Čurila, Ing. Karol Karaba, Michal Rapavý, Július Zajac, Rudolf Trnka, Jozef Čapuška, Rudolf Karaba, Róbert Surový, MIlan Dzuro, Anton Doktor, Ing. Milan Surový, Emil Karaba, Anna Gabrišová, Štefan Rusnák, Jozef Maceka, Jaroslav Horúcka, Anna Beňová, Viliam Cesnek, Jozef Chudý