Futbal

Futbal v obci má najväčšiu popularitu. OFK Drahovce má v súčasnosti zapísané 4 mužstvá v Oblastnom futbalovom zväze Trnava. V súťažnom ročníku 2017/2018 má vlastné áčko a prípravku. Dorast a žiaci sú spojení so susednými Madunicami. Viac info nájdete na stránke www.ofkdrahovce.sk.

Hokejbal

Hokejbal je v Drahovciach najmladší šport. Koncom roka 2014 sa postavilo v obci hokejbalové ihrisko. Záujem o tento šport v obci bol taký, že 8. februára 2015 začala svojimi prvými zápasmi Drahovská hokejbalová liga, do ktorej sa zaregistrovalo 8 tímov. V roku 2016 sa začal hrať oficiálny prvý ročník, v ktorom sa zaregistrovalo šesť tímov. Viac info nájdete na stránke www.dhbl.sk.

Stolný tenis

Každý rok sa v našej obci koná v telocvični základnej školy Stolnotenisový turnaj o pohár starostu obce. Tento rok to bude 10. ročník a uskutoční sa v sobotu 21. apríla 2018.

Drahovská desiatka

Obec organizuje cestný beh Drahovská desiatka, ktorý má bohatú históriu. Beh na 10 km si prídu odbehnúť bežci zo širokého okolia. Tento rok bežci odbehnú 41. ročník a bude sa konať v nedeľu 16. septembra 2018. Viac info nájdete TU.